Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare facultativa CASCO pentru autovehiculelor din dotarea Parcului Auto al UPB: Servicii asigurare facultativa CASCO pe perioada de 12 luni pentru: Autobuz Ford Tranzit (2816.37 lei), Autotursim Dacia Duster (2381.38 lei), Autoutilitara Volkswagen Crafter (2415.13 lei), Autoturism Dacia Logan (1643.07 lei), Autoturism Volkswagen Kombi (4494.47 lei), Autoturism Dacia Duster (1891.29 lei)
- Număr anunț
- DA27004740
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.641,71 RON
- Valoare atribuită
- 15.641,71 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.