Atribuită Cumpărare directă

CASCO: pentru auto DACIA DUSTER , Capacitate cil .; 1461 ,Putere motor ; 80 , Tonaj 1875 . VALABILITATE - 04.12.2020.- 03.12.2021. PRIMA DE ASIG = 1308.30 LEI

Număr anunț
DA26958943
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII DOLJ (CUI 13604360)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.308,30 RON
Valoare atribuită
1.308,30 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.308,30 RON

din 1.308,30 RON estimat