Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO GRADUAL EXTREME pentru autoturismul Dacia Duster cu nr. de inmatriculare HD - 99 - PSO. Suma asigurata este de 28.932,00 RON, iar periada de asigurare este de 12 luni, începând din 16 decembrie 2020.

Număr anunț
DA27020480
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.394,02 RON
Valoare atribuită
3.394,02 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.394,02 RON

din 3.394,02 RON estimat