Atribuită Cumpărare directă

cf ofertelor 162566332 si 162566335 1. SM06MJR Valabilitate Contract De la 08/12/2020 Pana la: 07/12/2021 Prima de Asigurare: 440.3 LEI 2. SM03MJR Valabilitate Contract De la 08/12/2020 Pana la: 07/12/2021 Prima de Asigurare: 440.3 LEI

Număr anunț
DA26975778
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,60 RON
Valoare atribuită
880,60 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,60 RON

din 880,60 RON estimat