Atribuită
Cumpărare directă
Proiector Epson EB-W05 3LCD, WXGA 1280x800,HD Ready 3300 lumeni,15000:1 ,lampa6000 ore/ 10.000 ore eco mode, USB 2.0 Type A, USB 2.0 TypeB, VGA in, HDMI in, Composite in, Cinch audio in, Wireless LAN IEEE802.11b/g/n (optional),difuzor 2W, greutate 2.5kg,telecomanda, culoarealb
- Număr anunț
- DA27005256
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.