Atribuită Cumpărare directă

Plăcuțe față vw passat set 2 33,5 67 OEM Capăt bară stg vw passat buc 1 29 29 OEM Capăt bară dr vw passat buc 1 29 29 OEM Planetară stg față vw transporter buc 1 241 241 OEM Planetară dr față vw transporter buc 1 241 241 OEM Set rulmenți roată spate vw transporter set 2 57 114 OEM Set rulmenți roată față vw transporter set 2 57 114 OEM

Număr anunț
DA27005218
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835 RON
Valoare atribuită
835 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835 RON

din 835 RON estimat