Atribuită Cumpărare directă

SSD Extern SanDisk Extreme PRO® 1TB, USB 3.1 Gen2, 1050MB/s, IP55, Aluminiu, SDSSDE80-1T00-G25 Termen de garantie: minim 12 luni; Termen de livrare: maxim 5 zile Beneficiar: Fac. de Matematica - Lukacs Andor; Solicitant: Zah Alina

Număr anunț
DA27019078
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,04 RON
Valoare atribuită
729,04 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,04 RON

din 729,04 RON estimat