Atribuită
Cumpărare directă
Optimizarea/automatizarea functionarii pompelor de distributie agent termic la centrale termice ale CNFPPP aflate in Rasnov str. Republicii nr.29 si str. 1 Decembrie 1918, nr.3. Se vor monta in total: 7 Selectoare 1-0-2; 18 Lampi semnalizare 220V; Cablu 3x1,5 de aproximativ 100 ml., Cablu 4x1,5 de aproximativ 20 ml., Cablu 2x1,5 de aproximativ 20 ml.; 8 Rele comutare 220V-6A; 1 Contactor (4 ploturi) 220 V-10A; 2 Comutatoare 1-2 . Se vor executa si monta 1 sau 2 Tablouri electrice cu incuietoare, dupa caz.
- Număr anunț
- DA26999042
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A PERSONALULUI PROPRIU DIN CADRUL ANOFM RASNOV (CUI 21596772)
- Furnizor / câștigător
- IDMS CENTRAL SRL (CUI 26117960)
- Cod CPV
- 50511100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.517 RON
- Valoare atribuită
- 5.517 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.