Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale compus din: Corespondenta neprioritara/prioritara interna si international din serviciul standard; Corespondenta neprioritara/prioritara interna si international din serviciul recomandat; Corespondenta neprioritara/prioritara interna cu confirmare de primire (AR) pentru o perioada de 4 luni, respectiv 01.01.2021-30.04.2021.

Număr anunț
DA27027290
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat