Atribuită
Cumpărare directă
Scara aluminiu multifunctionala din alumimniu compusa din 3 tronsoane, cu cate 7 trepte. Scara se poate utiliza ca scara rezemata, culisanta sau dubla. Rezista la greutatea portanta de maxim 150 kg. Acest model de scara iti permite sa atingi inaltimea de lucru de 5 metri, dimensiunea scarii extinse complet fiind de 399 cm. Scara extinsa pe doar doua tronsoane masoara 284 cm (cel de-al treilea tronson fiind pozitionat in forma Y), iar neextinsa, lungimea acesteia este de 230 cm. Lungime traversa ( stabilizator) – 0.7 m Trepte striate cu dimensiunea de 25 x 25 mm, distanta intre trepte 28 cm. Talpa este demontabila cu elemente antiderapante fixate rigid (cauciuc si plastic) Riscul de alunecare de pe scara este exclus, intrucat treptele sunt antiderapante, construite intr-un mod solid. Prezinta Mansoane in partea inferiaora si suprioara.Mansoanele din partea inferioara a scarii sunt realizate dintr-un cauciuc moale, antiderapant, care ii asigura stabilitatea pe suprafata, iar la baza, scara este prevazuta cu doua chingi pe care le vei folosi pentru a bloca modulul dorit, astfel incat deschiderea scarii sa nu fie mai mare decat permite cursa balamalei.Un singur element de autofixare la partea superioara actionabil de la sol. Ultimul tronson este detasabil.
- Număr anunț
- DA26978370
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423230-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,11 RON
- Valoare atribuită
- 273,11 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.