Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CONFORM ADV1188213 FORMAT DIN: 1. 15 banci cu picior din fonta

Număr anunț
DA27020118
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL PAINTS SRL (CUI 35710639)
Cod CPV
39113600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.425 RON
Valoare atribuită
13.425 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.425 RON

din 13.425 RON estimat