Atribuită Cumpărare directă

Plasă umbrire 35% 9,4 m x 50 m = 470 mp 9,4 m x 50 m = 470 mp 9,4 m x 50 m = 470 mp Total mp: 1410 mp Preț / mp = 1,01 RON Preț total fără TVA= 1424,10 RON Pânză iuta 1 m x 1m Buc= 150 Preț fără TVA / buc = 2,53 RON Preț total fără TVA = 379,50 RON PREȚ TOTAL FĂRĂ TVA = 1803,60 RON

Număr anunț
DA27029459
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
03121000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.803,60 RON
Valoare atribuită
1.803,60 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.803,60 RON

din 1.803,60 RON estimat