Atribuită Cumpărare directă

Dell Vostro 3501 15.6 FHD(1920x1080)AG noTouch Intel Core i3-1005G1(4MB up to 3.4 GHz) 8GB(1x8)2666MHz DDR4 256GB(M.2)PCIe NVMe noDVD Intel UHD Graphics Wi-Fi 802.11ac(1x1)+ Bth Backlit KB noFGP 3-cell 42WHr Ubuntu

Număr anunț
DA27029790
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat