Atribuită Cumpărare directă

servicii certificate de MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA27006031
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.84 (CUI 32580712)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL CONECT S.R.L. (CUI 42811881)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.070 RON
Valoare atribuită
5.070 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.070 RON

din 5.070 RON estimat