Atribuită
Cumpărare directă
1. Adaptor SSD de la 2.5" la 3.5"- Adaptor ce permite instalarea SSD-urilor de 2.5" in bay-ul carcasei de 3.5" Compatibil cu toate SSD-urile Dimensiuni: 100 x 100 x 12 (mm) 2. SSD Samsung 860 PRO 512GB SATA-III 2.5 inch - Model MZ-76P512B/EU Serie 860 PRO Tip SSD Intern Form Factor 2.5 inch Capacitate 512GB Interfata SATA III MTBF (ore) 2.000.000 Viteze de lucru Viteza max. (citire) (MB/s) 560 Viteza max. (scriere) (MB/s) 530 Random 4KB citire (IOPS) 100K Random 4KB scriere (IOPS) 90K Caracteristici fizice Dimensiuni (L x l x G) (mm) 100 x 69.85 x 6.8 Greutate (g) 51
- Număr anunț
- DA27023188
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DRAGON FLY COMPUTERS SRL (CUI 18562940)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,96 RON
- Valoare atribuită
- 647,96 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.