Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cadou de sarbatori pentru copii conform descrierii dumneavoastra si ofertei nr.26220/03.12.2020 dupa cum urmeaza: Prescolar fete - 99 buc, prescolar baieti - 88 buc - Clasa pregatitoare fete - 29 buc; - Clasa pregatitoare baieti - 30 buc; - Clasa I-II fete - 65 buc; - Clasa I-II baieti - 54 buc - Clasa III-IV fete - 59 buc; Clasa III-IV baieti - 69 buc - Clasa V-VIII fete - 120 buc ; Clasa V-VIII baieti - 127 buc - Clasa IX - XII fete - 85 buc; Clasa IX - XII baieti - 99 buc
- Număr anunț
- DA27000943
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.398,68 RON
- Valoare atribuită
- 26.398,68 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.