Atribuită
Cumpărare directă
DET. SANO PARDOSELI 4L 3 X 37.82 SAPUN LICHID 5L 4 X 22.69 CLOR 1L 7 X 2.10 DET. VASE FARY 1 X 7.57 MANUSI MENAJ PER 5 X 5.47 SACI MENAJ 35L 50/SET 10 X 2.95 HARTIE IGIENICA ZWVA 8/SET 7 X 12.61 HARTIE PROSOP 100ML 6 X 8.41 MATURA PVC 2 X 14.29 SET HARTIE TIP Z 4 X 3.79 PRONTO SPRAY 4 X 11.77 DET. SANO GEAM 1L 4 X 9.25 ODORIZANT WC 10 X 6.31 LAVET SET 6 X 2.95 REZERVA MO-P BBC 280GR 2 X 5.05 SANO ANTICALCAR 4 X 15.13 SET BURETI VASE 4 X 2.53 DEZINFECTANT IGIENOL 500ML 5 X 12.61 DET. DOMESTOS 750ML 4 X 7.57
- Număr anunț
- DA26960791
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804,76 RON
- Valoare atribuită
- 804,76 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.