Atribuită Cumpărare directă

DR-311 Drum Unit for YMC - DR-311K Drum Unit KONICA MINOLTA K

Număr anunț
DA26965665
Autoritate contractantă
ASOCIATIA ZONA METROPOLITANA ORADEA (CUI 17662975)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.615,83 RON
Valoare atribuită
4.615,83 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.615,83 RON

din 4.615,83 RON estimat