Atribuită Cumpărare directă

prelungirea contractului 140.SCR/106/14.04.2020(CNPR)-12646/29.04.2020 (CJP OLT) privind pachetul de servicii postale compus din: PRIMIRE , PRELUCRARE SI LIVRARE 1.Corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala din serviciul standard; FRANCATE IN SISTEM TP 2.Corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul “Recomandat”; FRANCATE IN SISTEM TP 3.Corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu “confirmare de primire”; FRANCATE IN SISTEM TP 4.Serviciul PRIORIPOST EXPRESS PP MARFA SEDIU; 5.ABONAMENT INCHIRIERE CASUTA POSTA Valoarea estimata a serviciilor pentru perioada ianuarie 2021-aprilie 2021 este de 27.000 lei fara tva. Perioada actului aditional este ianuarie 2021 - aprilie 2021

Număr anunț
DA27002274
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII OLT (CUI 13603453)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat