Atribuită Cumpărare directă

23 pachete cadou cf oferta

Număr anunț
DA27027360
Autoritate contractantă
Comuna Sarulesti (Primaria Comunei Sarulesti) (CUI 3662606)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
18530000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236,78 RON
Valoare atribuită
1.236,78 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236,78 RON

din 1.236,78 RON estimat