Atribuită
Cumpărare directă
Oferte DSV Alba: 1. AB15ASV – nr oferta #3064195 – varianta Omniasig – 12 luni – 499 lei (cod oferta: 292458052) 2. AB04DSV - nr oferta #3063245 – varianta Allianz – 12 luni – 408 lei (cod oferta: 4511435071) 3. AB15DSV – nr oferta #3063315 – varianta Omniasig – 12 luni – 606 lei (cod oferta: 292242882) 4. AB01DSV – nr oferta #3063330 – Varianta Allianz – 12 luni – 650 lei (cod oferta: 4511683050) 5. AB01WSA – nr oferta #3063345 – varianta Euroins – 12 luni – 714.12 lei (cod oferta: 756926944) 6. AB11DSV – nr oferta #3063354 – varianta Asirom – 12 luni – 415.5 lei (cod oferta: AA2T17GL10) 7. AB03DSV- nr oferta #3063370 – varianta Omniasig – 12 luni – 356 lei
- Număr anunț
- DA27002888
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.648,72 RON
- Valoare atribuită
- 3.648,72 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.