Atribuită Cumpărare directă

BREF POWER ACTIV OCEAN3X5 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 SIDE CLOR 5L ECONOMIC DETERGENT SUP.CE SANO JAVEL CLOR 4L CLIN WINDOWS PROF 4,5L VILEDA LAV.UNIV.STYLE 3BU VILEDA LAVETA UMEDA 6BUC FINO BUR.VASE TEFLON1BUC TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L TRIM PRIMAV.SAP.L.PIERS4L TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L FINO SAC GUNOI 35L/30BUC FINO SAC GUNOI 60L/20BUC FABI DETERGENT DEZINF.5L MONA ALC.SANIT.70%500ML B NUFAR DEZINF.UNIVERSAL 3L SANYTOL DEZINF.PARDOSELI STERISOL DEZINF.SUPRAF.5L SET TOALETA ECONOMIC MATURA PAR SINT.ELLIS+COA PERIND FARAS ERGO. CU COA PERIND COADA LEMN NATUR 1 OTI STERGATOR GEAMURI TEL STERG GEAM SEMIP+COADA 20 PERIE FRECAT MD 3 PERIND MATURA STRADA 40CM TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G PULVERIZATOR/500ML PGN AGRAFE BIROU 25MM/100 APL NOTITE ADEZ 51X51MM/2 DRB NOTES ADEZIV 50X76MM RTC INDEX AUTOAD HARTIE 4 RTC INDEX AUTOAD PLASTIC/ SCR NOTES ADEZ 75X75 BRIL GPV PLIC C6 AUTOAD. RTC FISA SSM/10 FILE MEM ADEZIV SOLID 9G/SET 3 NUSA BANDA ADEZ.MARO 48X4 SPD ASCUTITOARE ICO RADIERA OVALA 2BUC/SE DON TUS PT STAMPILA 30ML/ RTC PERFORATOR MET/40 COL RTC ETICH ALBE 26X16MM/10 DRB COS HARTIE/METALIC SCR MAPA CU ARICI 25X13,5 SCR MAPA TRANSP A4 CU BUT RTC FOLIE 216X303/125 MIC ICO CREION GRAFIT CU RADI BIC PIX CRISTAL SOFT ALBS HER DOSAR PP SINA/ROSU HER DOSAR PP SINA/VERDE NUS FILE PROTECTIE 50 MCR RTC SEPARATOR CARTON 100 ESS TAVITA DOCUMENTE/ALBA ESS TAVITA DOCUMENTE/NEGR HER SUPORT DOSARE PP TRAN HER SUPORT DOSARE PP TRAN HER SUPORT DOSARE PP TR

Număr anunț
DA27029706
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VARBILAU (CUI 29062931)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.079,28 RON
Valoare atribuită
2.079,28 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.079,28 RON

din 2.079,28 RON estimat