Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta technica si financiara pentru proiecte din fonduri Europene si Norvegiene aferente obiectivului de investitii "Cresterea eficientei energetice in cladirile Municipale prin utilizarea de panouri fotovoltaice".

Număr anunț
DA27021171
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
OXYBRAIN SRL (CUI 37834757)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.000 RON
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON

din 125.000 RON estimat