Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET COLT COMFORT 1/2"-1/2" 48052170 SCHELL 4 buc ADEZIV AFN PT GRESIE/FAIANTA INT/EXT 25KG ADEPLAST 2 S BATERIE LAVOAR KERSTE 1393 DORUQ 2 buc RACORD FLEXIBIL APA 1/2 L50 PWS4 II SERSTILL 4 buc RACORD MONO FLEXIBIL CU INOX 50CM+17MM 1/2 FF ER-RS312-50/17 EVERPRO 2 buc OGLINDA 600X500 CU SISTEM COMAT 3 buc ADEZIV PT GRESIE/FAIANTA INT CM9 25KG 1946603 HENKEL 2 S BATERIE SS DUS TEMPOSANIT 2 buc ROBINET APA RECE LEBADA TEMPOSANIT 2 buc REZERVOR WC LAGUNA NEW INSTAL 1 buc
- Număr anunț
- DA27003498
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02041 (CUI 4301405)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 667,08 RON
- Valoare atribuită
- 667,08 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.