Atribuită Cumpărare directă

Autoturism DACIA LOGAN, valabilitate 12 luni 23.12.2020-22.12.2021, anul fabricatiei 2014, cilindree 1461 cmc, putere 66kW, masa maxima 1590 kg, nr. locuri 5, suma asigurata 20.961 lei, prima de asigurare totala 1.607,40 lei, numar rate 2, rata 1 la emiterea politei 804,40 lei.

Număr anunț
DA26995638
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA MURES (CUI 4375860)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.607,40 RON
Valoare atribuită
1.607,40 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.607,40 RON

din 1.607,40 RON estimat