Atribuită Cumpărare directă

PLACA OSB-3 2500X1250X15MM - 15 BUC - 63.78 RON/BUC TOTAL: 956.70 RON

Număr anunț
DA27005356
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44191300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956,70 RON
Valoare atribuită
956,70 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

956,70 RON

din 956,70 RON estimat