Atribuită
Cumpărare directă
1 Spovedania unui avocat. Intre iubirea de Porunca si porunca Iubirii de Mirela Chelaru 1 Puntea suspinelor vol.1-2 de Daniela Stoica, Richard Russo, Catalina Sevastre 1 INTOARCEREA GENERALULUI de Irinel Antoniu, Benoit Duteurtre [Editura Univers] (153863) 1 Ulise de James Joyce, Mircea Ivanescu (2012) [Editura Univers] (174197) 1 Doua secole impreuna. Evreii si rusii inainte de revolutie (4 volume) de Alexandr Soljenitin (2020) [Editura Univers] (393074) 1 Maratonul de o suta de ani. Strategia secreta a Chinei de a inlocui SUA ca superputere globala de Michael Pillsbury (2020) [Editura Niculescu] (381174) 1 Babel. In jurul lumii in 20 de limbi de Gaston Dorren (2020) [Editura Niculescu] (391884) 1 5 minute pe zi de cultura generala de Delphine Gaston - Sloan (2020) [Editura Niculescu] (382965) 1 Cele mai crude femei din istorie: Salomeea, Maria I a Angliei, Elisabeta Bathory, Ecaterina a II-a a Rusiei, Imelda Marcos de Alain Leclercq (2019) [Editura Niculescu] (377179) 1 Tara cu un singur gras (editie de buzunar) de Adelin Petrisor (2020) [Editura Polirom] (388491) 1 Pedagogia invatamantului primar si prescolar. Volumul I de Ion-Ovidiu Panisoara, Marin Manolescu 1 Despre toate, pe scurt. De la Big Bang la ADN de Bill Bryson (2015) [Editura Polirom] (263644) 1 Noapte la Lisabona de Erich Maria Remarque (2016) [Editura Polirom] (281812) 1 Despre libertate de George Orwell, etc conform comenzii online
- Număr anunț
- DA26897553
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.760,43 RON
- Valoare atribuită
- 4.760,43 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.