Atribuită Cumpărare directă

Perforator metalic cu componente metalice,60-70 coli, sistem antiblocare

Număr anunț
DA26903956
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.863 RON
Valoare atribuită
3.863 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.863 RON

din 3.863 RON estimat