Atribuită Cumpărare directă

CRG-057 3100 pagini COMPATIBIL Imprimanta copiator multifunctional sau alt aparat care foloseste acest Cartus Toner Canon CRG-057 Canon ISensys MF443DW - ( Canon MF443DW )Canon ISensys MF445DW - ( Canon MF445DW )Canon ISensys MF446X - ( Canon MF446X )Canon ISensys MF449X - ( Canon MF449X )Canon ISensys MF44X - ( Canon MF44X )Canon LBP 223DW - ( Canon 223DW )Canon LBP 226DW - ( Canon 226DW )Canon LBP 228X - ( Canon 228X ) Laborator Analize+Infectioase Adulti+Cardiologie+Radiologie+Angiograf

Număr anunț
DA26960410
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184 RON
Valoare atribuită
2.184 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184 RON

din 2.184 RON estimat