Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate DOSAR 1/1 ALB PENTRU INCOPCIAT P01715 25 PRIZA CU PROTECTIE 5 PRIZE, 1.8M SPACER DEFENDER PP-5-18 1 PRIZA CU PROTECTIE 5 PRIZE 3M SPACER PP-5-30V2 2 PRIZA CU PROTECTIE 5 PRIZE 4.5M SPACER PP-5-45 PP-5-45V2 2 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 300 DOSAR ALB CU SINA P01711 100 PIX CU GEL AIHAO AH-801A AH-801A 40 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 40 CREION CU GUMA OXFORD P04562 12 CREION CORECTOR DACO CF701 3 PIX GEL UNI-BALL UM-170, 0.7 UM-170 12
- Număr anunț
- DA27013014
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARIN M.TICULESCU BANEASA (CUI 19111581)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,03 RON
- Valoare atribuită
- 806,03 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.