Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare Casco pentru, autoturism de teren Dacia Duster cu următoarele caracteristici: An fabricație 2020, nr. locuri 5, Capacitate Cilindrică: 1332 cmc, putere 96 kw, masa 1845 kg, valabilitate 12 luni începând cu data de 26.11.2020. Prima de asigurare 1,777.00 lei Mod de platăLa : integral

Număr anunț
DA26890098
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL MURES (CUI 4322343)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.777 RON
Valoare atribuită
1.777 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.777 RON

din 1.777 RON estimat