Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de calcul Model Procesor: i7-10750H Platforma Procesor: Comet Lake Procesor: Intel Core i7 Frecventa procesor (GHz): 2.6 Frecventa turbo procesor (GHz): 5.0 Dimensiune Cache procesor (KB): 12 Tehnologie de fabricatie (nm): 14 Putere consumata (W): 45 HDD & RAM Capacitate HDD: 1TB Tip unitate stocare: SSD Interfata HDD: M.2 Memorie standard: 16GB Tip RAM: DDR4 Display & Video Chipset video: NVIDIA GeForce RTX 2070 Memorie video ram: 8GB Rezolutie optima: 1920 x 1080 Diagonala LCD: 15.6 Rata de refresh (Hz): 240Hz
- Număr anunț
- DA26910982
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 30213400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.563,02 RON
- Valoare atribuită
- 7.563,02 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.