Atribuită
Cumpărare directă
asig de calator si bagaje pentru. 18 autovehicule; 18 BUC * 283.50 LEI / BUC = 5103 LEI.plata se face in 4 rate(Rata 1=1323LEI; Rata 2-4 =1260 LEI) A. Deces ca urmare a accidentelor: 1000 lei; B. Invaliditate permanenta totala ca urmare a accidentelor: 2000 lei; C. Pt. chelt. medicale necesare tratarii invaliditatii permanente: 200 lei; D. Pt fracturi din accident: 1000 lei; E. Pt. arsuri din accident: 1000 lei; F. Pt. invalid. temporara din accident platibila sub forma de indemnizatie zilnica 40 lei pe zi de spitalizare si convalescenta ca urmare a spitalizarii, pt o durata maxima de 60 zile, pe durata asigurarii; G. Pentru avarierea, distrugerea sau pierderea bagajelor, precum şi a bunurilor aflate asupra călătorilor (maximum 5% din suma asigurată de la lit. B.) 100,00 lei H. Pentru acoperirea cheltuielilor ocazionate de transportul călătorului decedat ca urmare a unui accident până la locul de înhumare în limita a (5% din suma asigurată de la lit. A.) 50,00 lei Valabilitatea politelor- 12 luni: 06.12.2020 - 05.12.2021
- Număr anunț
- DA26892095
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI 36871978)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.103 RON
- Valoare atribuită
- 5.103 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.