Atribuită Cumpărare directă

ROUTER AC1900 D-LINK DIR-1960

Număr anunț
DA26926676
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEL BUN IASI (CUI 17179360)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI 16994054)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,36 RON
Valoare atribuită
403,36 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,36 RON

din 403,36 RON estimat