Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de papetarie si birotica, suplimentare cantitate contract initial conform centralizare necesar centre din subordinea DGASPC Arges

Număr anunț
DA26938244
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.959,24 RON
Valoare atribuită
7.959,24 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.959,24 RON

din 7.959,24 RON estimat