Atribuită
Cumpărare directă
Galeata pentru mop 14 litri culoarea rosu 15 buc. culoarea verde 15 buc , culoarea albastru 20 buc Manusi menaj cauciuc Anna marimea M 50 buc, marimea L 50 buc Rezerva mop bumbac Zebra COD CULOARE rosu 20buc, galben 40 buc, albastru 40 buc, verde 20 buc, alb 20 buc Sapun lichid antibacterian Fabi 5 litri cu AVIZ sanitar
- Număr anunț
- DA26894997
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.293 RON
- Valoare atribuită
- 11.293 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.