Atribuită
Cumpărare directă
Saltea inclinata cu aer 1.8x1.2x0.2-0.65 - Saltea gonflabila acrobatica inclinata , model Profesional 1,8x1,2x0,2-0,65m. - Culoare albastru suprafață utilizator / laturi gri deschis - Supape min. 1x supapă gri. - Suprafață țesută cu material HEYtex cu perete dublu (DWF) - Materialul durabil, puternic și rigid, care oferă foarte bună putere de recuperare și distribuția a presiunii pentru performanțe optime - absorbtie de sarituri si impact - Geantă de transport - Garanție minim 5 ani
- Număr anunț
- DA26900471
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 39522510-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.361,35 RON
- Valoare atribuită
- 4.361,35 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.