Atribuită Cumpărare directă

SENZOR DE NIVEL CU CONTACTE PENTRU APA INCARCATA TIP PARA DE LA FINDER COD PRODUS 72.B1.0000.1000 CU CABLUPVC DE 10M = 20 BUC.

Număr anunț
DA26884464
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31221000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.974 RON
Valoare atribuită
4.974 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.974 RON

din 4.974 RON estimat