Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparaţii auto VW TOUAREG 3.0, cu SS: WVGZZZ7LZ8D035684, constând in inlocuirea următoarelor piese şi materiale: Etrier frana dreapta faţă (cod : 7L6615150A) şi Lichid de frână (cod : B000750M3) + MANOPERA. Garanție: pentru serviciile prestate – conf. legislaţiei în vigoare.
- Număr anunț
- DA26935297
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.193 RON
- Valoare atribuită
- 2.193 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.