Atribuită Cumpărare directă

Pachet compus din: 1 Anne de la Green Gables, vol. 1 de LUCY MAUD MONTGOMERY (2018) [Editura Aramis] (310690) 1 Misterioasa societate Benedict de Trenton Lee Stewart, Mirella Acsente (2018) [Editura Aramis] (313504) 1 Anne de la Green Gables, vol. 2 de LUCY MAUD MONTGOMERY (2018) [Editura Aramis] (310689) 1 Epopeea lui Ghilgames (2004) [Editura Gramar] (23138) 1 Baiatul cu pijamale in dungi. Editie HARDCOVER de John Boyne (2016) [Editura Rao Books] (283492) 2 Hotul de carti de Markus Zusak (2011) [Editura Rao Books] (169731) 1 Si v-am spus povestea asa. Aventurile cailor nazdravani rememorate de ei insisi. Editia a II-a de Florin Bican (2018) [Editura Arthur] (347947) 1 Razboiul care m-a invatat sa traiesc de Kimberly Brubaker Bradley (2020) [Editura Arthur] (386760) 1 Coraline de Neil Gaiman, Florentina Hojbota (2020) [Editura Arthur] (376785) 1 Povestitoarea de Lucy Maud Montgomery, Brandusa Vranceanu (2020) [Editura Nepsis] (389186) 1 Flori pentru Algernon [YoungArt] de Daniel Keyes (2013) [Editura Young Art] (192036) 1 Razboiul ciocolatei (paperback) de Robert Cormier (2016) [Editura Young Art] (288975) 1 Regele Serpilor de Jeff Zentner (2017) [Editura Young Art] (298196)

Număr anunț
DA26899845
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA CAMPINA (PRIMARIA COMUNEI POIANA-CAMPINA PRAHOVA) (CUI 2845737)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,10 RON
Valoare atribuită
399,10 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,10 RON

din 399,10 RON estimat