Atribuită Cumpărare directă

Registru calorii 200 file buc 3X25,00 , lei, fara TVA=75 lei, fara TVA Bon miscare carnet 1X2,05, lei, fara TVA=2,05, lei, fara TVA Chitantier 2 ex carnet 10X4,49, lei, fara TVA =44.9 lei, fara TVA Condica prezenta carnet 4X3,92 lei, fara TVA=15.68 lei, fara TVA Fise magazie buc 500X0,20 lei, fara TVA=100 lei, fara TVA Foi parcurs carnet 3X3,92 lei, fara TVA=11.76 lei, fara TVA Lista alimente carnet 10X3,92 lei, fara TVA=39.2, lei, fara TVA Nota comanda carnet 5X3,92 lei, fara TVA=19.6 lei, fara TVA NIR (Note receptie) carnet 15X3,92 lei, fara TVA=58.8 lei, fara TVA Registru casa carnet 3X3,92 lei, fara TVA=11.76 lei, fara TVA Registru intrare iesire carnet 5X4,54 lei, fara TVA=22.70 lei, fara TVA Total pachet - 401.45 lei, fara TVA

Număr anunț
DA26913221
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,45 RON
Valoare atribuită
401,45 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,45 RON

din 401,45 RON estimat