Atribuită Cumpărare directă

Lampa bactericida LBA-ER Economic cu lumina ultravioleta UV-C, utilizata pentru dezinfectia aerului si a suprafetelor in diferite domenii de activitate.MICROORGANISME DISTRUSE:bacterii, virusuri, spori de mucegai, drojdii, alge, protozoare ACCESORII OPTIONALE:Programator zilnic;Programator digital;Dispozitiv pornire cu telecomanda. SUPRAFATA DEZINFECTATA: 25-55 m2.RECOMANDARI DE UTILIZARE: SE UTILIZEAZA NUMAI IN ABSENTA OAMENILOR.Se interzice intrarea in contact vizual direct cu tuburile bactericide UV-C in functiune, fara masuri de protectie speciale (manusi, ochelari) conform manualului de utilizare.SPECIFICATII TEHNICE:Prevazuta cu 1 tub generator de lumina UV-C (lungime de unda 253,7 nm);Timpul de functionare eficienta a tuburilor bactericide pana la reducerea luminii UV-C cu 15%: 9.000 ore; Tip montare: prindere pe stativ mobil;Dotata cu un dispozitiv de orientare care asigura rotirea lampii cu aprox. 300° in plan vertical si 360° in plan orizontal si posibilitatea orientarii fluxului luminii UV-C in directia dorita.Alimentare: 220V / 50Hz, la priza cu impamantare;Lungime cablu alimentare: 3 m (sau conform specificatii utilizator);Inaltime ajustabila stativ, telescopic (H): 135-215 cm;Ajustare: reglarea pe inaltime se face printr-un surub cu cap plastic cu garnitura la sistemul de reglare pe inaltime (capac etans patentat), care previne infiltrarea lichidelor in interiorul tevii stativului din inox, si implicit oxidarea/ ruginirea acestuia pe interior.

Număr anunț
DA26918505
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.660 RON
Valoare atribuită
51.660 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.660 RON

din 51.660 RON estimat