Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii interioare la cladire din Rosiori nr.69, conform invitatiei de participare nr. 337/23.11.2020, postata pe siteul comunei Rosiori: https://www.rosiori.ro/. Ofertantul va depune Certificat ONRC, oferta financiara si orice alte documente conform invitatiei de participare.
- Număr anunț
- DA26912750
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- CONSDARA SRL (CUI 16141200)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.960,17 RON
- Valoare atribuită
- 25.960,17 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.