Atribuită Cumpărare directă

Pachet dulciuri, conform cu oferta, 1400 pachete dulciuri pentru data de 5 decembrie 2020, în cadrul acțiunii ”Acțiuni cultural-artistice și sportive luna decembrie” privind evenimentul ”Moș Nicolae” în data de 05 decembrie 2020.

Număr anunț
DA26919080
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.152 RON
Valoare atribuită
5.152 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.152 RON

din 5.152 RON estimat