Atribuită
Cumpărare directă
Dosar incopciat buc 500 0.42 val210 Pix buc 150 2.10 val 315 Coperti arhiva buc 200 3.78 val 756 Capsator buc 10 12.61 val 126.10 Dosar pvc buc 300 0.42 val 126 Corector buc20 5.04 val 100.8 Post it buc 30 1.26 val 37.8 Post it index buc 30 2.52 val 75.6 Marker buc 30 2.52 val 75.6 Ghem Sfoara buc 20 2.94 val 58.80 Decapsator buc 20 2.52 val 50.4 Cub Hartie buc 20 4.62 val92.4 Plic c4 buc 1000 0.17 val 170 Plic c5 buc 2000 0.08 val 160 Plic c6 buc 2000 0.04 val 80 Biblioraft carton buc 20 4.62 val 92.4 Creion Mecanic pvc buc 20 10.08 val 201.6 Rezerva creion mecanic set buc 20 2.94 val 58.8 Evidentiator set pvc buc 20 10.08 val201.6 Agrafe mari metal buc 30 3.78 val 113.4 Agrafe mici metal buc 30 0.84 val 25.20 Cutter metal/plastic buc 20 4.2 val 84 Folie protectie buc 10 5.88 val 58.8 Capse Mari metal buc 40 1.26 val50.4 Perforator metal/plastic buc 10 29.41 val 294.10
- Număr anunț
- DA26909173
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.614,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.614,80 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.