Atribuită Cumpărare directă

DEPLASARE 260 km X 2 DEPLASARI X 3 lei/km - 1560 LEI LOCALIZARE DEFECT 1 BUC X 1500 LEI = 1500 LEI SAPATURA 1.87 MC X 64 LEI/buc = 120 LEI MANSOANE 2 BUCX400 LEI = 800 LEI CABLU 5 M X 55 LEI = 275 LEI

Număr anunț
DA26913417
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
71900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.255 RON
Valoare atribuită
4.255 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.255 RON

din 4.255 RON estimat