Atribuită Cumpărare directă

Lucrari deZUGRAVELI LAVABILE SI VOPSITORII

Număr anunț
DA26947878
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUZAU (CUI 4646960)
Furnizor / câștigător
RO & RO SRL (CUI 10786860)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.863,88 RON
Valoare atribuită
7.863,88 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.863,88 RON

din 7.863,88 RON estimat