Atribuită Cumpărare directă

Verificare pluta de salvare, tip SURVIVA MK 4 TO, seria SN 25085710208128 din dotarea navei "DONARIS 1" - subunitatea Regiei - S.C.N. Sulina.

Număr anunț
DA26961413
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY SRL (CUI 6324227)
Cod CPV
71631420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.069,12 RON
Valoare atribuită
4.069,12 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.069,12 RON

din 4.069,12 RON estimat