Atribuită Cumpărare directă

Drapel ROMANIA-exterior-80x120ro 50 Lance 1.80 50 REGISTRUL AGRICOL 2020 - 2024; format X4; 50 gospodarii 5 Cerere si declaratie pentru asistenta sociala 50 SUPORT METALIC SIMPLU+COLIER 1 Suport stalp 2 drapele 1

Număr anunț
DA26924852
Autoritate contractantă
COMUNA AMARASTI (CUI 2573888)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.516,19 RON
Valoare atribuită
2.516,19 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516,19 RON

din 2.516,19 RON estimat