Atribuită Cumpărare directă

Detergent rufe automat ambalat 20 kg / sac pret / kg DERO SAVEX 2IN1 FRESH - mod ambalare: sac 20 kg

Număr anunț
DA26931916
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,16 RON
Valoare atribuită
379,16 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,16 RON

din 379,16 RON estimat